Investment Factory Turkey, Gayrimenkul Yatırım, Arsa ve Stratejik Proje Geliştirme danışmanlığı ve mimari proje yönetimi hizmetleri vermektedir. Gayrimenkul Yatırım, Arsa ve Stratejik Proje Geliştirme kapsamında; arsa seçimi, arsanın kullanım amacı, fizibilite değerlendirmesi, mimari tasarım, maliyet ve bütçe planlaması, finansman sağlama, inşaat süreci, tanıtım ve pazarlama, satış ve kiralama rollerinde görev alarak, doğru yer – doğru yatırım – doğru iş ortakları ile tam kapsamlı sorumluluk almaktadır.

Mimari ve İç Mimari Tasarım kapsamında; ruhsat projeleri, uygulama projeleri, 3 boyutlu dış mekan ve iç mekan konsept projeleri, görsel çalışmaları hazırlanmaktadır.

Anahtar Teslim Uygulama kapsamında, projelerin tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak, proje sahası teslim alma tarihi itibarıyle anahtar teslimine kadar tüm hizmetlerini yüklenmekte, iş takibini kontrolünü ve uygulamasını yapmaktadır. Proje Yönetimi ve Danışmanlık kapsamında; tasarım ve uygulama süresi boyunce, bütçe çalışması ve nakit akış tablosunun hazırlanması, tüm imalat kalemlerinin piyasada fiyat araştırmalarının yapılması ve alternatif firmalardan alınan tekliflerin işveren onayına sunulması, tedarikçi firmalar ile görüşülerek satın alma desteğinin verilmesi, siparişlerinin verilmesi, dekorasyon projeleri ile uygunluğunun denetimi ve kontrol amaçlı sahada bulunulması, alt yükleniciler ile koordinasyonun ve alt yükleniciler arası ortak çalışmanın sağlanması, günlük/haftalık iş akışının raporlanması ve şantiye kontrolörlük hizmetini vermektedir.

Türkiye ve diğer ülkelerde de faaliyet göstermekte olan şirket; Villa, Konut, Otel, Restaurant, Ofis, Alışveriş Merkezi ve Hastane projelerinde uzmanlaşma sağlamıştır.

Blog at WordPress.com.